TASUTA TARNE KÕIKIDELE TOODETELE!

Kallile.ee e-poest tellides on toodete kohaletoimetamine üle Eesti tasuta.

Me edastame tellimuse tootjale hiljemalt 1-2 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Olenevalt toote asukohast on toote tarneaeg keskmiselt 2-6 nädalat.

Kui toode on Eestisse jõudnud, saadetakse Teie postkasti saatekiri ja paki saate kätte lähimast postkontorist.

Samuti on võimalus valida toote kättesaamiseks Omniva pakiautomaat või SmartPOST pakiautomaat. Kui toode on jõudnud pakiautomaati, tuleb Teile selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

Juhul kui Te ei lähe kaubale antud aja jooksul järgi, saadetakse kaup tagasi Kallile.ee e-poele.

TOODETE TAGASTAMINE

Tooteid on võimalik tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.

• Tagastamissoovist või ümber vahetamisest tuleb teada anda e-kirja teel aadressile klienditugi@kallile.ee või kauba tagastus ankeedil kodulehe kaudu.

• Toode peab olema puhas, kasutamata ning korrektselt pakitud, kõikide siltide ja osadega millega kaup kätte saadi.

• Tagastatav summa kantakse automaatselt tagasi samale kontole, kust tellimise hetkel ülekanne sooritati 14 tööpäeva jooksul.

• Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Müüja võib esitada sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvates tagastatud kauba saabumisest.

Kas kaupa on võimalik tagastada?

Meie veebipoes saab toote mittesobivuse korral 14 päeva jooksul originaalpakendis tagastada.

Kui kiirelt Kallile.ee e-poe kaup minuni jõuab?

Me edastame tellimuse tootjale 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab teieni 2-6 nädala jooksul. Kõik lisanduvad transpordikulud katame me ise.

Kuidas jõuab tellimus minuni?

Väiksemate toodete puhul tuuakse need otse teie postkasti. Suuremate toodete puhul saadetakse teile saatekiri ning kauba saate kätte
lähimast pakiautomaadist.

Milliseid maksevõimalusi Kallile.ee pakub?

Kallile.ee e-poes saab tasuda panga ülekandega meie ettevõtte Raivara OÜ kontole.

Sule Menüü
×

Cart